Автосигналізація

Наша компанія займається встановленням і розблокуванням автосигналізацій, протиугонних систем всіх видів на різні моделі автомобілів.

Ми допоможемо Вам підібрати протиугонну систему, підкажемо, наскільки протиугонні системи відповідають Вашому автомобілю, розповімо про роботу сервісу і багато іншого.

Наша компанія пропонує автосигналізації на будь-який смак – від простих до дорогих багатофункціональних моделей. Наші фахівці встановлюють односторонні, що вже зарекомендували себе автосигналізації – CYCLON, SHERIFF, CONVOY, двосторонні, тобто зі зворотним зв'язком, TIGER, TOMAHAWK, VIPER, PYTHON, ALLIGATOR. Всі ці автосигналізації є надійним захистом автомобіля від злому і викрадення, прості в експлуатації, мають свої додаткові ступені захисту і тривалий термін експлуатації.

Крім продажу і установки автосигналізацій, ми займаємося їх ремонтом, розблокуванням, а також розблокуванням будь-яких протиугінних механізмів і систем на місці поломки.

Досить часто виникають такі ситуації, коли надійний і якісний захисник автомобіля відмовляється правильно працювати або ламається, коли брелок перестає керувати сигналізацією або не отримує сигнал з центрального блоку. В таких випадках ми завжди приходимо на допомогу, тому що можемо якісно і швидко розблокувати будь-яку автосигналізацію.

Приїжджайте до нас – ми усунемо всі неполадки з сигналізацією та іншими протиугінними системами, щоб Ви могли спокійно спати!

Установка і ремонт автосигналізацій здійснюється групою професіоналів, які знають свою справу, передові технології та мають великий досвід роботи. Наші фахівці постійно підвищують свій рівень, щоб відповідати всім новітнім вимогам і тенденціям.

Установка автосигналізацій, супутникових систем стеження, установка протиугінних систем – це запорука збереження вашого автомобіля і Вашого спокою!

Ми завжди гарантуємо якість!

Автосервис
Цілодобовий диспетчерський центр:

+38(097) 142-42-42 +38(044) 529-22-22

Всі роботи проводяться за наявності документів на транспортний засіб.

З питань укладання договорів та інших консультацій звертатись до адміністративного відділ за тел. +38 (067) 220-49-20 або E-mail: kosogon@auto-assist.com.ua