Евакуатор по Європі та СНД

Якщо у вас виникла необхідність транспортувати автомобіль або спецтехніку в Європу або країни СНД (Росію, Білорусь, Молдову і т.д.). Наша компанія Авто - Асістанс надає послуги з евакуації автомобілів чи іншої техніки за рубіж або в зворотному напрямку.

Евакуація автомобіля в Європу або з Європи можлива двома способами: спеціальне перевезення чи попутне. Спеціальне буксирування автомобіля - коли муршрут перевезення планується і розраховується тільки згідно Ваших вимог і побажань. Попутна транспортування автомобіля - коли ми плануємо і розраховуємо маршрут в залежності від наших потреб, але в цьому випадку Ви можете істотно заощадити! Можливе перевезення декількох автомобілів одночасно. Великий досвід в міжнародних перевезеннях і накопичена клієнтська база, дозволяє нашій компанії оперативно пропонувати нашим клієнтам оптимальні маршрути, як з фінансової сторони так і за часом виконання. Послуги евакуатора доступні в будь-який час доби.

Наша компанія володіє багаторічним досвідом роботи в даному напрямку і співпрацює з найбільшими європейськими компаніями. Для транспортування автомобілів і спецтехніки використовуються найсучасніші автомобілі та обладнання, яке в тандемі з нашими співробітниками, максимально скоротить ваш час та гроші.

Зателефонувавши в офіс нашої компанії, ви зможете отримати необхідну консультацію і замовити евакуатор в будь-яку точку Європи та країн СНД.

 

 

На цій сторінці ви можете побачити територію, яку покриває компанія Авто-Асістанс.

У якій би країні, представленої на цій карті, вам не знадобився технічний асистанс, а саме: технічна допомога, евакуатор, маніпулятор, таксі, бронювання готелю і т.п. Компанія Авто-Асістанс завжди зможе надати вам необхідну допомогу, власними ресурсами або ресурсами наших партнерів.

Эвакуатор1
Цілодобовий диспетчерський центр:

+38(097) 142-42-42 +38(044) 529-22-22

Всі роботи проводяться за наявності документів на транспортний засіб.

З питань укладання договорів та інших консультацій звертатись до адміністративного відділ за тел. +38 (067) 220-49-20 або E-mail: kosogon@auto-assist.com.ua