Грузовий евакуатор

У переліку наших послуг з технічного асистансу, є так само вантажний евакуатор і технічна допомога для вантажних автомобілів. Ми здійснюємо евакуацію вантажних автомобілів по Україні та за її прибудови.

Можливі кілька видів буксирування вантажного автомобіля, шляхом повного вантаження і часткового навантаження. У нашої компанії є можливість надати евакуатор для вантажної техніки як з повним завантаженням так і з частковою. Навантаження, закріплення і подальша транспортування вантажівки являють собою дуже складний і відповідальний процес. Всі маніпуляції з вантажівкою виробляються за допомогою спеціального гідравлічного обладнання та крана-маніпулятора. Евакуація вантажівки - це відповідальна процедура, яка зобов'язує до високої кваліфікації і професіоналізму.

Компанія Авто Асистанс пропонує вантажний евакуатор в Києві та Україні за доступними цінами і гарантуємо високий професіоналізм.

Ми бажаємо вам не потрапляти в екстрені ситуації, але якщо ви опинилися в ній, ви завжди можите звернеться до нашої компанії і отримати більш вичерпну інформацію про роботу та вартості вантажного евакуатора.

Эвакуатор1
Цілодобовий диспетчерський центр:

+38(097) 142-42-42 +38(044) 529-22-22

Всі роботи проводяться за наявності документів на транспортний засіб.

З питань укладання договорів та інших консультацій звертатись до адміністративного відділ за тел. +38 (067) 220-49-20 або E-mail: kosogon@auto-assist.com.ua