Попутний евакуатор

Для перевезення автомобілів та спецтехніки з одного місця в інше, кращим і найбільш вигідним варіантом доставки, буде - попутний евакуатор. Якщо Вам потрібно перевести свій автомобіль і маршрут його транспортування збігається з маршрутом слідування нашого евакуатора, то дана перевозка називається попутною. Ми здійснюємо попутні перевезення по Україні, СНД та Європі. Можлива попутне перевезення декількох автомобілів одночасно. Витрати на доставку даним способом істотно скорочуються, практично в два а то й три рази. Завдяки регулярним рейсам наших евакуаторів і автовозів по Україні, СНД та Європі, ми дуже оперативно плануємо Ваше попутне перевезення і як правило пропонуємо кілька варіантів.

У нашій компанії Вам надаються послуги з транспортування автомобіля найдешевшим евакуатором. Замовляючи у нас, евакуатор недорого, Ви можете бути спокійні, тому що довіряєте перевезення професіоналам своєї справи. Ми зможемо надати Вам гарантію доставки транспортних засобів, оперативність перевезення до місця призначення і значну економію Ваших коштів.

Для того, щоб скористатися найдешевшим евакуатором в Києві, Вам, необхідно зателефонувати нашому диспетчеру і оформити заявку, повідомивши місце завантаження та адресу розвантаження, контактний номер телефону, марку і номер вашого автомобіля. Все інше ми зробимо за Вас!

Эвакуатор1
Цілодобовий диспетчерський центр:

+38(097) 142-42-42 +38(044) 529-22-22

Всі роботи проводяться за наявності документів на транспортний засіб.

З питань укладання договорів та інших консультацій звертатись до адміністративного відділ за тел. +38 (067) 220-49-20 або E-mail: kosogon@auto-assist.com.ua