Про нас

Компанія "Aвто Aсістанс" надає всі види послуг з технічного обслуговування, цілодобової евакуації і транспортування вантажних і легкових автомобілів в Києві, Україні, СНД і Європі. Ми надаємо якісні послуги евакуатора і цілодобову технічну допомогу на дорогах за доступними цінами, а також пропонуємо гнучку систему знижок і повний комплекс послуг для постійних клієнтів.

У нашій компанії працюють професіонали з високим рівнем технічної підготовки, які мають багаторічний досвід роботи в сфері технічного асістансу, вони завжди допомагають автомобілістам, які звернулися в компанію “Авто Асістанс”.

Ми кращі, тому що:
 

 • У нас професійний колектив фахівців, які мають глибокі знання і володіють унікальними навичками в галузі надання послуг евакуатора та техдопомоги.
 • Наші фахівці завжди пропонують замовнику найбільш зручний і оптимальний варіант.
 • Персонал компанії має достатній автопарк евакуаторів, що дозволяє швидко надавати технічну допомогу.
 • Ми користуємося найсучаснішими і передовими технологіями.
 • У будь-якій ситуації ми діємо оперативно, креативно, якісно і швидко надаємо необхідну технічну допомогу.
 • Ми завжди і в усьому дотримуємося високих вимог.
 • Ми вміємо справлятися з будь-якими завданнями.
 • Ми цінуємо час і бережемо нерви наших клієнтів.
 • Ми створюємо максимально комфортні умови для клієнтів і надаємо максимальний сервіс.


Зараз компанія "Aвто Aсістанс" є однією з найбільших компаній, яка надає послуги авто евакуатора, автовоза, крана-маніпулятора і технічної допомоги по Києву та Україні. Наша сфера діяльності не обмежена лише територією України, ми можемо перевезти автомобіль до Росії, Білорусії або в Молдову або транспортувати його у зворотньому напрямку. у нас є партнери за кордоном, що дозволяє нам надавати послуги клієнтам практично будь-де і в зручну для них годину. Останнім часом стало затребуваність послуг з перевезення автомобіля в Європу, а саме: Німеччину, Австрію, Польщу, Францію, Голландію, Швецію, Грецію, Італію, Угорщину, Іспанію та інші країни Європейського Союзу. Ми можемо транспортувати автомобіль в будь-яку країну Євро Союзу, а так само можемо відбуксирувати машину і назад на Україну. Наша компанія має Європейських партнерів, тому ми надаємо послуги евакуатора по Європі.

Компанія надає комплекс послуг, в який входять:
 

 • Надання екстреної технічної допомоги на місці;
 • Евакуація автомобіля після ДТП або з місця поломки;
 • Надання послуг екстреного автосервісу;
 • Евакуація машини за допомогою крана-маніпулятора;
 • Вантажний евакуатор;
 • Транспортування автомобіля на території України, СНД та Європи.


Наша компанія має найбільший автопарк технічно надійних і перевірених авто евакуаторів і автовозів, що дозволяє нам максимально швидко приїжджати на місце виклику. Ми надаємо всі види евакуації автомобілів: повне або часткове вантаження автомобіля на платформу евакуатора, евакуація за допомогою крана-маніпулятора, жорсткого зчеплення, а також інші унікальні послуги. У нашому парку є як авто евакуатори для легкових машин, так і автоевакуатори для вантажних автомобілів.

Спеціально відібраний персонал має великий досвід роботи в сфері технічної допомоги, постійно підвищує кваліфікацію і знайомиться з новими технологіями, що дозволяє нашим фахівцям ефективно і якісно надавати комплекс послуг автомобільного асі стансу клієнтам.

Постійним клієнтам ми надаємо знижки і повний пакет послуг. Ознайомитися з ними Ви можете, зателефонувавши за номерами:

+38 044 529-22-22
+38 097 142-42-42

або в нашому офісі за адресою:
Київ, Бульвар Кольцова, 14е, офіс 394, 1-й, 2-й поверх.

Ми завжди раді Вам!

Наше кредо - гарантія якості!

Всі роботи проводяться за наявності документів на транспортний засіб.

З питань укладання договорів та інших консультацій звертатись до адміністративного відділ за тел. +38 (067) 220-49-20 або E-mail: kosogon@auto-assist.com.ua