Відкриття замкiв

У житті бувають різні ситуації, коли необхідно відкрити двері машини, а ключ загублений, зламався в замку або заклинив, сів акумулятор, система безпеки машини заблокувала ключ, тоді Вам на допомогу приходить аварійне відкриття дверей.

Відкриття автомобіля – це дуже важлива і необхідна послуга для автомобіліста. Відкриття автомобіля особливо важливо для автолюбителів, у яких часто трапляються різні неприємності з ключами. Найголовніше, що потрібно знати в таких випадках - це не панікувати і не намагатися відкрити автомобіль самостійно, тому що Ви можете тільки погіршити ситуацію. Найвірніше рішення в такій ситуації – це зателефонувати нам! Ми завжди і в будь-який час готові Вам допомогти!

Пам'ятайте, що аварійне відкриття автомобіля ліпше довірити професіоналам, інакше Ви можете зіпсувати свою машину, витратити даремно час і в решті решт заплатити набагато більше!

У нашій компанії працюють тільки досвідчені перевірені фахівці, які зможуть відкрити будь-який замок, не пошкодивши його і машину.

Ми швидко і якісно відкриваємо двері машин будь-яких марок спеціальними інструментами без пошкоджень.

Открытие замков
Цілодобовий диспетчерський центр:

+38(097) 142-42-42 +38(044) 529-22-22

Крім цього, ми пропонуємо комплекс інших послуг:

  • Відкриємо броньовані автомобілі,
  • Виготовляємо ключі по авто замку,
  • Без пошкоджень відкриваємо капот і багажник автомобіля,
  • Розблокуємо і відремонтуємо замок запалювання,
  • Знімемо будь-які механічні блокування на автомобілі,
  • Розблокуємо і відремонтуємо автосигналізацію на місці поломки.


У нас є правило – всі водії повинні показати документи на автомобіль. Ми не надаємо послуги з аварійного відкриття машин без наявності реєстраційних документів. Ми пропонуємо тільки якісні послуги за помірну платню і здійснюємо відкриття замків цілодобово! Головне, будьте впевнені, що відкриття автомобіля відбувається швидко і без пошкоджень!

Всі роботи проводяться за наявності документів на транспортний засіб.

З питань укладання договорів та інших консультацій звертатись до адміністративного відділ за тел. +38 (067) 220-49-20 або E-mail: kosogon@auto-assist.com.ua