Автосервіс

Наша компанія пропонує унікальну послугу – екстрений автосервіс. Цю послугу вже встигли оцінити наші клієнти, тому що наш автосервіс працює цілодобово і дозволяє економити час та кошти, а також нерви автолюбителів. Така послуга дозволяє усунути неполадку будь-коли на нашому СТО, що дуже зручно для клієнтів.

Наш автосервіс надає клієнтам повний спектр послуг з обслуговування, ремонту та діагностики автомобіля, а також регулярний технічний огляд. Ми здійснюємо вантажний і легковий автосервіс автомобілів вітчизняного та іноземного виробництва. Сервісне обслуговування на СТО, що проводиться досвідченими фахівцями, дозволяє скоротити витрати на ремонт і утримання автомобіля.

Ми проводимо не тільки ремонт Вашого автомобіля, але і регулярний технічний огляд машин, тому що саме безвідповідальне ставлення до свого автомобіля є основною причиною погіршення його технічного стану і скорочення його експлуатаційного терміну.

Екстрений автосервіс не єдина послуга, яку надає наша компанія, – наші фахівці можуть допомогти автолюбителю підібрати і замовити необхідні для його машини автозапчастини.

Зверніть увагу, наша компанія надає комплексний, що відповідає сучасним тенденціям, ремонт Вашого автомобіля та запасних частин!

Ми гарантуємо якість проведених нами робіт!

Автосервис
Цілодобовий диспетчерський центр:

+38(097) 142-42-42 +38(044) 529-22-22

Наша компанія пропонує:

  • ТО та ремонт автомобілів;
  • Установку і ремонт сигналізації та іншого додаткового обладнання;
  • Діагностику двигунів, ходової частини автомобіля;
  • Ремонт ходової, двигуна і електрообладнання;
  • Кузовний ремонт;
  • Ремонт МКПП;
  • а також багато інших послуг і робіт.

 

Всі роботи проводяться за наявності документів на транспортний засіб.

З питань укладання договорів та інших консультацій звертатись до адміністративного відділ за тел. +38 (067) 220-49-20 або E-mail: kosogon@auto-assist.com.ua