Автовоз

Зараз послуги автовоза стали досить популярними, тому що дозволяють транспортувати автомобілі цілими і неушкодженими, а також є надійним та зручним для клієнтів способом перевезення автомобілів.

Наша компанія багато років займається евакуацією і перевезеннями автомобілів по Європі, СНД, Україна і Києву, і має величезний досвід в транспортуванні техніки різних габаритів. Наші автовози розраховані на перевезення від 1-4 автомобілів одночасно.

Компанія "Aвто Aсістанс" надає послуги автовоза протягом тривалого часу і має різноманітний автопарк. Транспортування автомобілів автовозом – це раціональний та оптимальний варіант доставки машин до місця їх призначення, тому що Ви можете перевезти одночасно відразу кілька машин. Скориставшись нашими послугами, Ви зможете заощадити час, гроші і Вам не доведеться хвилюватися за належний стан автомобіля.

Наші автовози перевозять:

  • Нові легкові автомобілі та ті, які побували в ДТП;.
  • Яхти, човни, катамарани, мотоцикли, мопеди;
  • А також великогабаритну техніку і автомобілі;
  • Попутні перевезення автомобілів та спецтехніки;
  • Перевезення автомобілів у Росію, Білорусь, Молдову і назад;


Перевезення автомобілів до Європи і в протилежному напрямку (Німеччину, Польщу, Францію, Грецію, Іспанію, Швецію, Португалію, Голландії, Бельгії, Данії, Італії та інших країн Європейського Союзу).

Автовоз
Цілодобовий диспетчерський центр:

+38(097) 142-42-42 +38(044) 529-22-22

Автовоз

Наші послуги автовоза вже встигли оцінити провідні автосалони Києва та Україні. Основна вимога при перевезенні нових автомобілів – це їх збереження і ідеальний стан. Саме тому транспортуванням автомобілів у нас займаються тільки кваліфіковані фахівці, які дуже акуратно і дбайливо ставляться до вантаження і розвантаження транспорту, щоб уникнути пошкоджень. Крім цього, транспорт надійно фіксується на рамі автовоза, що запобігає зміщенню машин під час транспортування. Всі автомобілі, які транспортуються, застраховані.

Скориставшись нашими послугами автовоза, Вам не доведеться хвилюватися за збереження і належний вигляд Вашого автомобіля!

Звертайтеся в наш цілодобовий диспетчерський центр і ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання!

Транспортування автомобілів автовозом має декілька переваг:

Швидкість транспортування не залежить від залізничного або водного транспорту і літака.

Автовоз максимально безпечно доставляє автомобіль до місця призначення.

Перевезення автовозом дозволяє контролювати пересування автомобілів і вони завжди знаходяться у полі зору.

Вартість транспортування автовозом значно нижче інших видів перевезення.

 

Всі роботи проводяться за наявності документів на транспортний засіб.

З питань укладання договорів та інших консультацій звертатись до адміністративного відділ за тел. +38 (067) 220-49-20 або E-mail: kosogon@auto-assist.com.ua