Евакуатор

Компанія "Aвто Aсістанс" пропонує найбільший автопарк евакуаторів, надійних і технічно перевірених. Ми завжди готові Вам допомогти, тому що надаємо послуги евакуатора цілодобово.

Евакуатор – це спеціальний транспорт, який пристосований для вантаження і перевезення різних видів легкової і вантажної техніки. Наша компанія надає послуги евакуатора в Києві і Україні. Також можливі перевезення автомобілів до Європи і СНД. Евакуатори використовують для перевезення автомобіля після ДТП, поломки на дорозі під час транспортування нових машин з однієї точки в іншу. Послуги евакуатора є невід'ємною частиною життя автомобілістів у Києві, Україні, СНД і Європі. Евакуатор у Києві стає дуже популярним через свою безпеку і надійность.

 

Зараз ми надаємо наступні види послуг евакуації авто:

  • Евакуація за допомогою жорсткого зчеплення;
  • Евакуація за допомогою крана маніпулятора;
  • Евакуація автомобіля з повним його вантаженням на платформу;
  • Евакуація автомобіля з частковим вантаженням;
  • Вантажний евакуатор.

 

Эвакуатор1
Цілодобовий диспетчерський центр:

+38(097) 142-42-42 +38(044) 529-22-22

У компанії "Aвто Aсістанс" працюють досвідчені, перевірені і висококваліфіковані фахівці, які завжди готові допомогти Вам і Вашому автомобілю. Ми завжди раді запропонувати Вам найбільш вигідний, практичний і ефективний спосіб евакуації будь-якої техніки.

Професіоналізм, досвід і ввічливе обслуговування наших фахівців заощадять Ваш час і збережуть Ваші нерви!

Якщо Ви не знаєте, який з цих способів вибрати, або у Вас виникли запитання щодо найбільш оптимального способу евакуації, наші фахівці завжди готові Вам допомогти і запропонувати найкращій варіант.

Всі роботи проводяться за наявності документів на транспортний засіб.

З питань укладання договорів та інших консультацій звертатись до адміністративного відділ за тел. +38 (067) 220-49-20 або E-mail: kosogon@auto-assist.com.ua