Техдопомога

Автомобіль – це техніка, яка може час від часу підносити неприємні сюрпризи – ламатися. Найгірше, коли автомобіль зламався в дорозі, і у Вас немає можливості відремонтувати машину.

Ми пропонуємо Вам скористатися нашою службою технічної допомоги. Технічна допомога в дорозі дозволить заощадити час і гроші, Вам не доведеться замовляти евакуатор, щоб транспортувати машину на СТО для ремонту.

Техдопомогу в дорозі ми надаємо на території Києва та області. Якщо поломку неможливо усунути на місці, ми викликаємо для Вас евакуатор зі спеціальною знижкою, який транспортує машину на СТО.

Ми надаємо Вам:

  • швидке та якісне обслуговування;
  • досвідчений і інтелігентний персонал;
  • професійну команду, що працює на вищому рівні;
  • кращу техдопомогу в Києві і області.


Зателефонуйте в наш диспетчерський центр і Ваш виклик швидко оброблять і відправлять команду фахівців, які мають великий досвід роботи і тому роблять все швидко і якісно. Вони завжди готові надати необхідну автодопомогу Вашому автомобілю, а також можуть підказати, які запчастини потрібно придбати для ремонту.

Автосервіс в дорозі – це економія коштів та часу!

Техпомощь
Цілодобовий диспетчерський центр:

+38(097) 142-42-42 +38(044) 529-22-22

Техпомощь

Всі роботи проводяться за наявності документів на транспортний засіб.

З питань укладання договорів та інших консультацій звертатись до адміністративного відділ за тел. +38 (067) 220-49-20 або E-mail: kosogon@auto-assist.com.ua